Produkcija  22 prekių.

Subkategorijos

 • Baldai

  Ąžuolo masyvo baldai - baldai su miško kvapu

  Baldas iš ąžuolo masyvo nėra tik buities elementas. Jis skleidžia medžio sukauptą energiją, ypatingą šilumą. Iš ąžuolo medienos pagamintas baldas yra natūralus ir ekologiškas, o tai ypač aktualu šiandieninėje mus supančioje aplinkoje, kurioje tiek daug nenatūralumo. Vis daugiau vartotojų įvertina natūralias medienos savybes bei estetinius pranašumus. Kietmedžio baldai yra dengiami natūraliomis, ekologiškomis medžiagomis – linų sėmenų, tungamedžio ir kitais augaliniais aliejais. Aliejuotus baldus maloniau liesti, jie suteikia daugiau jaukumo, natūralumo. Ekologiškas aukštos kokybės aliejus gerai įsigeria į medieną, išryškina natūralaus medžio tekstūrą. Natūralios medienos aliejuoti baldai yra ilgaamžiški ir patvarūs, taip pat juos galima sėkmingai restauruoti ir prikelti antram gyvenimui.

  Pagal kliento pageidavimus masyvūs arba kombinuoti – faneruoti baldai gali būti lakuojami, beicuojami, sendinami ir t.t. Įmonės UAB „Saloža“ gaminami baldai pasižymi itin aukšta kokybe, kurią įvertino ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių Olandijos, Švedijos, Vokietijos, Anglijos gyventojai. Medžio masyvo baldais papuošite bet kurią namų ar kito interjero erdvę: miegamąjį, svetainę, virtuvę ar darbo kambarį. Klientams galime pasiūlyti įvairaus tipo spintas su veidrodžiais ar stiklais, komodas, TV stalus, įvairias vitrinas, valgomojo stalus, miegamąsias lovas, suolus, kėdes ir kita. Gaminame ne tik standartines baldų kolekcijas, taip pat galime pagaminti įvairius baldus ir pagal individualų kliento užsakymą. Platus pasirinkimas medžiagų: ąžuolas, uosis, vyšnia, riešutas, vengė, zebrano ir kt. patenkins net išrankiausio kliento poreikius.

 • Durys

  DURYS - sarbiausias pastato akcentas, vizitinė kortelė

  Duris gaminame jau daugiau nei 20 metų! UAB "Saloža" gamina įvairių tipų duris: vidaus, lauko ir nestandartines. Vidaus durys: medinės įsprūdinės, faneruotos, skydinės dažytos. Lauko durys: klijuotos medienos, skydinės dažytos apšiltintos. 
  Savo klientams galime pasiūlyti pačius įvairiausius durų sprendimus.
  Mūsų gaminamos durys puošia daugelį Lietuvos bei užsienio gyventojų butų, namų, verslo bei visuomeninių patalpų, kultūros paveldo objektų.


 • Mediniai Langai

  EKOLOGIŠKI, JAUKŪS IR ŠILTI

  Mediniai langai visada buvo vertinami dėl daugelio išskirtinių savybių. Mediena yra natūrali, ekologiška ir ilgaamžė medžiaga, idealiai tinkanti gyvenamajai aplinkai ir puikiai deranti įvairių architektūros stilių statiniuose. Gaminant medinius langus galima pasirinkti medienos rūšį ir apdailos medžiagas pagal savo pageidavimus. Skaidrūs lakai ir spalvoti medžio konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą ir natūralų grožį, o dažais galima suteikti langams norimą atspalvį.

  Ilgametės patirties dėka drąsiai imamės įvairiausių medinių langų gamybos. Didžiausia gaminamos produkcijos dalis skirta kultūros paveldo pastatams, įvairiems restauruojamiems dvarams, kaimo sodyboms, siekiant išlaikyti autentiškumą, tradicijas, o taip pat ir privatiems namams - orientuojamės į užsakovus, kuriems reikia kokybiškų, patikimai funkcionuojančių, užtikrinančių komfortą ir išlaikančių šilumą bei turinčių nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminių.

  Medinio lango PRIVALUMAI:

  Medinius langus turėtų rinktis tie, kam svarbi gaminio estetika, ekologiškumas. Mediniai langai tinka alergiškiems žmonėms, nes medis - tai natūrali medžiaga. Iš klijuotos medienos pagaminti langai yra tvirti, gerai izoliuoja šilumą ir garsą.

  • Tradicijos

  Mediniai langai padeda išlaikyti senąsias tradicijas, autentiškumą. Siekiant išlaikyti senovinių pastatų architektūros suderinamumą su naujais langais išlaikant bendrą pastato autentiškumą, UAB "Saloža" pradėjo gaminti tikslias šių langų kopijas. Tokio tipo langai dažniausiai būna dvivėriai su dvigubų rėmų konstrukcijos (vidinės varčios atsidaro į vidų, išorinės į lauką).

  Langai komplektuojami su langinėmis suteikia namo fasadui išskirtinį stilių. Langinės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, triukšmo ir vandalizmo. Jos gali būti įvairių formų, pritaikant jas prie lango konstrukcijų. Langinės yra valomos iš patalpos vidaus, tai ypač patogu jas eksploatuojant.

  • Šiluma

  Mediniai langai gerai sulaiko šilumą. Lyginant su aliuminio ar plastikiniais langais, mediniai langai duoda kur kas geresnes šilumos izoliavimo galimybes. Mediniai langai neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose, taip pat neleidžia kondensuotis vandeniui. Naudojamos naujo dizaino užapvalintos aliuminės nuolajos apsaugo labiausiai pažeidžiamas lango paviršiaus vietas nuo kritulių ir peršalimo poveikio.

  • Jaukumas ir ekologija

  Mediniai langai sugeba "kvėpuoti". Šis procesas padeda palaikyti kambariuose drėgmės balansą. Mediniai langai yra ekologiški, o tai yra vienas iš svarbiausių kriterijų šiandieniniame gyvenime.

  • Stiprumas

  Iš visų medžiagų, naudojamų langams gaminti, medis turi mažiausią šiluminio plėtimosi koeficientą. Tai medinius langus daro stabilius ir patvarius bei ilgaamžiškus, kadangi medinius langus galima nesunkiai restauruoti. Gaminamiems langams suteikiame penkerių metų garantiją.

  • Švarumas

  Mediniai langai nekaupia papildomo purvo, kaip tai atsitinka su daugeliu dirbtinių medžiagų. Todėl, nereikia medinių langų valyti antistatinėmis plovimo medžiagomis.

 • Kiti gaminiai
puslapyje
Rodoma 1 - 6 iš 22 prekių
Rodoma 1 - 6 iš 22 prekių