Euro langai

MEDINIS LANGAS

šilumos, kokybės ir ekologijos garantas

Medinę langų dalį gaminame iš aukščiausios kokybės užsienio ir Lietuvos gamintojų tiekiamo pušies, maumedžio, ąžuolo ar kitokios medienos tašo. Išoriniai sluoksniai yra radialinio arba pusiau radialinio pjovimo, o tai apsaugo langus, vitrinas ir balkonines duris nuo deformacijos. Naudojame i...

MEDINIS LANGAS

šilumos, kokybės ir ekologijos garantas

Medinę langų dalį gaminame iš aukščiausios kokybės užsienio ir Lietuvos gamintojų tiekiamo pušies, maumedžio, ąžuolo ar kitokios medienos tašo. Išoriniai sluoksniai yra radialinio arba pusiau radialinio pjovimo, o tai apsaugo langus, vitrinas ir balkonines duris nuo deformacijos. Naudojame impregnavimo, gruntavimo ir apdailos medžiagas. Jos giliai įsiskverbia į medį ir patikimai apsaugo nuo neigiamo išorės poveikio. Langų gamybai naudojame austrišką ir vokišką furnitūrą. Sandarumui užtikrinti naudojame vokiškas tarpines. Mediniai langai stiklinami vienkameriniais, dvikameriniai stiklo paketais su selektyviniu stiklu.

Medinį lango rėmą galima priderinti tiek prie išorės architektūros elementų, tiek prie jau esamų interjero detalių. Medinis rėmas pasižymi šiuolaikine konstrukcija, dėl to langai yra patvarūs ir stabilūs. Langų profiliai yra su didesniais spindulio kampų užapvalinimais ir nuolydžiais, o tai leidžia lengviau ir kokybiškiau nudažyti langus (padidinus kampo spindulį, padidėja dažomas plotas, išvengiama nusitrynimo galimybės), apsaugo nuo vandens ir purvo sankaupų.

Plačiau

Euro langai  Šioje kategorijoje prekių nėra.