Vidaus durys

VIDAUS DURYS 

Vidaus durys – visada į akis krentantis interjero elementas.

  • Faneruotos vidaus durys

  • Dažytos vidaus durys

  • Medžio masyvo vidaus durys

Faneruotų vidaus durų bruožas - geras kainos ir kokybės santykis. Šios durys gaminamos durų pagrindą apklijuojant pasirinktu medienos lukštu karšto preso pagalba. Tai ilgaamžės, tvirtos ir stil...

VIDAUS DURYS 

Vidaus durys – visada į akis krentantis interjero elementas.

  • Faneruotos vidaus durys

  • Dažytos vidaus durys

  • Medžio masyvo vidaus durys

Faneruotų vidaus durų bruožas - geras kainos ir kokybės santykis. Šios durys gaminamos durų pagrindą apklijuojant pasirinktu medienos lukštu karšto preso pagalba. Tai ilgaamžės, tvirtos ir stilingos durys, derančios tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus  interjero.

Dažytos  MDF durys gali tapti netikėtu akcentu, derančiu arba kontrastingai pagyvinančiu bendrą būsto nuotaiką. Galima rinktis spalvas iš RAl ar NCS palečių. Po lengvu dažų sluoksniu galima atsiskleisti ir medienos faktūrą.

Medžio masyvo vidaus durys  ne tik prabangiau atrodo, bet ir apdailos galimybės didesnės, dekoro elementai išraiškingesni. Klasikinio stiliaus durims gaminti dažniausiai naudojama mediena: ąžuolas, uosis, pušis. Uosio ir ąžuolo medienos tekstūra ryškesnė.

Visos durys gaminamos pagal individualius matmenis, įvairaus dizaino, yra ilgaamžės, tvirtos, derinama stilinga moderini ar autentiška furnitūra. Durys gali būti lygiabriaunės su paslėptais vyriais arba anšlaginės, su apvadais arba beapvadinės, įprasto varstymo arba atvirkštinės. 

UAB "Saloža" gaminamos vidaus durys gali buti beicuojamos, lakuojamos ar dažomos bet kuria pasirinkta spalva, gali būti ir alyvuojamos, norint suteikti norimą spalvą bei natūralumo pojūtį.

Susisiekite su mumis ir kartu sukursime geriausią vidaus durų sprendimą !

Plačiau

Vidaus durys  5 prekių.

Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių