Vidaus durys

VIDAUS DURYS - neatsiejama interjero dalis, svarbiausias namų akcentas. Vidaus durys gaminamos su užlaida ("anšlagas"), lygiabriaunės, beapvadinės, su matomais standartiniais arba paslėptais vyriais, atvirkštinio varstymo, su įvairių pločių staktomis, sandarinamos tarpinėmis. Rankenas klientams siųlome rinktis iš mūsų partnerių (www.vairema.lt; ...

VIDAUS DURYS - neatsiejama interjero dalis, svarbiausias namų akcentas. Vidaus durys gaminamos su užlaida ("anšlagas"), lygiabriaunės, beapvadinės, su matomais standartiniais arba paslėptais vyriais, atvirkštinio varstymo, su įvairių pločių staktomis, sandarinamos tarpinėmis. Rankenas klientams siųlome rinktis iš mūsų partnerių (www.vairema.lt; www.topspynos.lt)

UAB "Saloža" gamina kelių tipų duris:

  • faneruotas
  • medžio masyvo
  • skydines dažytas

Faneruotų vidaus durų karkasas gaminamas iš klijuotos medienos, abi pusės dengiamos medžio drožlių plokščių sluoksniais, o paviršius padengtas natūralių drožtiniu lukštu, kuris karšto preso pagalba yra užklijuojamas.

Vidaus faneruotų durų konstrukciją sudaro:

  • klijuota mediena;
  • tarpinė;
  • medžio drožlių plokštė;
  • medžio plaušo plokštė;
  • drožtinė fanera;

Dyrys gaminamos įvairaus dydžio ir dizaino. Gausus faneruotės spalvų ir raštų pasirinkimas. 

Medžio masyvo durys - tai prabangos ženklas, tiems kas mėgsta išskirtinį interjerą, tikrą naturalią medieną. UAB "Saloža" gaminamos iš ąžuolo, uosio, pūšies, juodalksnio medienos.

Skydinės durys - tai medinė stakta bei medinis varčios karkasas, užpildytas mediniu klijuotu skydu arba specialiais užpildais iš MDF bei kitų medžiagų.

Skydinės durys pagal naudojamus varčios užpildus ir sandarinimo medžiagas gali būti:

Skydinės sustiprintos konstrukcijos durysŠių durų varčios užpildui naudojamas klijuotas medinis skydas.

Akustinės durys. Durų varčios užpildui naudojama speciali vokiška akustinė plokštė. Varčios karkasas apklijuotas 5 mm HDF plokšte. Durų varčioje įdedamas mechaninis slenkstis, durys sandarinamos specialiomis tarpinėmis. Garso izoliacija iki 40dB.

Ugniai atsparios durys. Šio tipo durų varčios užpildui naudojama 38 VL užpildo plokštė. Varčios karkasas apklijuotas 5 mm HDF plokšte. Durų staktoje ir varčioje įdėta besiplečianti nuo dūmų ir ugnies tarpinė.

UAB "Saloža" gaminamos vidaus durys gali buti beicuojamos, lakuojamos ar dažomos bet kuria pasirinkta spalva, gali būti ir alyvuojamos, norint suteikti norimą spalvą bei natūralumo pojūtį.

Plačiau

Vidaus durys  6 prekių.

Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių