Lauko durys

Pagrindinė lauko durų funkcija tikrai nėra estetinis vaizdas. Paprastai ne pagal spalvą ir apdailą klientai renkasi duris, o pagal šilumos, saugumo lygį. Svarbiausia, kad durys būtų tvirtos, atsparios atmosferos poveikiams, šiltos ir patikimai saugotų namus. UAB "Saloža"gaminamos lauko durys – tai tvirtumo, šilumos  bei estetikos derinys. Durims...

Pagrindinė lauko durų funkcija tikrai nėra estetinis vaizdas. Paprastai ne pagal spalvą ir apdailą klientai renkasi duris, o pagal šilumos, saugumo lygį. Svarbiausia, kad durys būtų tvirtos, atsparios atmosferos poveikiams, šiltos ir patikimai saugotų namus. UAB "Saloža"gaminamos lauko durys – tai tvirtumo, šilumos  bei estetikos derinys. Durims suteikiama penkerių metų garantija.

Klijuotos medienos lauko durys

Skydinės dažytos apšiltintos lauko durys

Techniniai duomenys:

  • VARČIA: 60mm storio: karkasas pušies medienos, drėgmei atspari fanera, aliuminio lakštas 0,5mm 2vnt, drožta fanera, putų polisterenas.
  • STAKTA: Klijuota pušies mediena, storis * plotis 78 * 78mm (standartas).
  • SLENKSTIS: Klijuota ąžuolo, uosio mediena, storis * plotis 50 * 78mm (standartas) su aliuminio kampuočiu.
  • LANKSTAI: 3vnt reguliuojami 3 kryptim lankstai.
  • SANDARINIMAS: 2 eilės įfrezuojamų sandarinimo tarpinių (viena staktoje, viena varčioje).
  • APDAILA: impregnuojama, gruntuojama, dažoma poliuretaniniais dažais pagal NCS, RAL, ekologiškais akriliniais dažais  arba lakuojama.

Plačiau

Lauko durys  4 prekių.

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių