Apie mus

Saloža - medis, kuriantis istoriją!

    Įkvėpti natūralumo ir pagarbos medžiui, daugiau nei 25 metus gaminame medinius langus, duris, baldus ir kitas konstrukcijas. Naudojame kokybiškas, ilgaamžes medžiagas, kurios ne tik užtikrina patogumą ir funkcionalumą, bet ir kuria istoriją. Tikro ir profesionaliai apdirbto medžio gaminiais galėsite džiaugtis ne tik jūs, bet ir ateities kartos, tad kiekviena briauna, kiekvienas išlinkimas kurs išskirtinę prasmę.

   Kad užtikrintume visapusišką kokybę, valdome visą gamybos procesą: nuo medienos apdirbimo, iki apdailos ir garantinės priežiūros. Dirbame ir su privačiais klientais, ir su komerciniais, pramoniniais, visuomeninės reikšmės objektais. Esame įgyvendinę ne vieną sudėtingą projektą kultūros paveldo pastatams, todėl tikime, kad mūsų patirtis ir sprendimai padeda kurti tvarią, saugią, išliekamąją vertę turinčią aplinką.

   Profesionalių specialistų komanda ir per ilgus metus išgryninti darbo procesai leidžia gaminti ir sudėtingas, nestandartines konstrukcijas tiek individualiems, tiek visuomeninės paskirties ar verslo projektams.

Tad jei turite idėjų, kurias reikia paversti kokybiškais medžio gaminiais, susisiekite su mumis ir drauge surasime geriasuią sprendimą.

Saloza-Gamyba-(Preview)-WIP-4274-2.jpg