Durys

DURYS - sarbiausias pastato akcentas, vizitinė kortelė

Duris gaminame jau daugiau nei 20 metų! UAB "Saloža" gamina įvairių tipų duris: vidaus, lauko ir nestandartines. Vidaus durys: medinės įsprūdinės, faneruotos, skydinės dažytos. Lauko durys: klijuotos medienos, skydinės dažytos apšiltintos. 
Savo klientams galime pasiūlyti pačius įvairiausius ...

DURYS - sarbiausias pastato akcentas, vizitinė kortelė

Duris gaminame jau daugiau nei 20 metų! UAB "Saloža" gamina įvairių tipų duris: vidaus, lauko ir nestandartines. Vidaus durys: medinės įsprūdinės, faneruotos, skydinės dažytos. Lauko durys: klijuotos medienos, skydinės dažytos apšiltintos. 
Savo klientams galime pasiūlyti pačius įvairiausius durų sprendimus.
Mūsų gaminamos durys puošia daugelį Lietuvos bei užsienio gyventojų butų, namų, verslo bei visuomeninių patalpų, kultūros paveldo objektų.


Plačiau

Durys  10 prekių.

Subkategorijos

 • Vidaus durys

  VIDAUS DURYS 

  Vidaus durys – visada į akis krentantis interjero elementas.

  • Faneruotos vidaus durys

  • Dažytos vidaus durys

  • Medžio masyvo vidaus durys

  Faneruotų vidaus durų bruožas - geras kainos ir kokybės santykis. Šios durys gaminamos durų pagrindą apklijuojant pasirinktu medienos lukštu karšto preso pagalba. Tai ilgaamžės, tvirtos ir stilingos durys, derančios tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus  interjero.

  Dažytos  MDF durys gali tapti netikėtu akcentu, derančiu arba kontrastingai pagyvinančiu bendrą būsto nuotaiką. Galima rinktis spalvas iš RAl ar NCS palečių. Po lengvu dažų sluoksniu galima atsiskleisti ir medienos faktūrą.

  Medžio masyvo vidaus durys  ne tik prabangiau atrodo, bet ir apdailos galimybės didesnės, dekoro elementai išraiškingesni. Klasikinio stiliaus durims gaminti dažniausiai naudojama mediena: ąžuolas, uosis, pušis. Uosio ir ąžuolo medienos tekstūra ryškesnė.

  Visos durys gaminamos pagal individualius matmenis, įvairaus dizaino, yra ilgaamžės, tvirtos, derinama stilinga moderini ar autentiška furnitūra. Durys gali būti lygiabriaunės su paslėptais vyriais arba anšlaginės, su apvadais arba beapvadinės, įprasto varstymo arba atvirkštinės. 

  UAB "Saloža" gaminamos vidaus durys gali buti beicuojamos, lakuojamos ar dažomos bet kuria pasirinkta spalva, gali būti ir alyvuojamos, norint suteikti norimą spalvą bei natūralumo pojūtį.

  Susisiekite su mumis ir kartu sukursime geriausią vidaus durų sprendimą !

 • Lauko durys

  Lauko durys yra vienas pagrindinių pastato eksterjero akcentų, kuris ne tik atlieka apsauginę funkciją, bet taip pat ir sulaiko namuose esančią šilumą bei apsaugo nuo šalčio ir vėjo.

  UAB "Saloža"gaminamos lauko durys – tai tvirtumo, šilumos  bei estetikos derinys.

  Lauko duris gaminame dviejų rūšių:

  • Skydinės (berėmės konstrukcijos) dažytos apšiltintos lauko durys
  • Klasikinės (rėminės konstrukcijos) klijuotos medienos lauko durys

  Šiuolaikinės berėmės konstrukcijos skydinės lauko durys yra patrauklaus dizaino: neribotos spalvų galimybės, galimi įvairūs raižiniai.  Skydinių durų gamybai pasitelkiame modernias gamybos technologijas bei specialų medžiagų kombinavimo metodą. Tai iš vidaus apšiltinta karaksinė konstrukcija, papildomai sustiprinta visu perimentru įmontuotu aliuminio lakštu, sandarinama dviem eilėmis įfrezuojamų tarpinių, reguliuojami lankstai 3 kryptimis. Dėl tokios konstrukcijos durys nepraras savo geometrijos ir išlaikys gerus šilumos bei garso izoliacijos rodiklius. 

  Klasikinių rėminių lauko durų konstrukcijos privalumas - galimybė pasiūlyti įvairius dekoravimo sprendimus: stiklinti, papuošti duris skirtingo storio ir dizaino užpildais (filingais), stiklajuostėmis ar kitais dekoratyviniais elementais. Durys yra prbangios, saugios tvirtos ir funkcionalios.

 • Nestandartinės durys

  UAB "Saloža" gamina pagal individualius užsakymus nestandartines duris iš ąžuolo, uosio pušies masyvo. Mūsų meistrai įgyvendins bet kokius sumanymus. Pagaminsime ir autentiškas duris su drožiniais ar kitomis kalviškomis detalėmis. Mūsų gaminamos durys puošia ne vieną Lietuvos kultūros paveldo pastatą (Užugirio, Žagarės, Pakiršnio, Raudondvario, Gelgaudiškio dvarai, Jiezno Šv.arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčia ir kiti.)

puslapyje
Rodoma 1 - 6 iš 10 prekių
Rodoma 1 - 6 iš 10 prekių