Durys

DURYS - sarbiausias pastato akcentas, vizitinė kortelė

Duris gaminame jau daugiau nei 20 metų! UAB "Saloža" gamina įvairių tipų duris: vidaus, lauko ir nestandartines. Vidaus durys: medinės įsprūdinės, faneruotos, skydinės dažytos. Lauko durys: klijuotos medienos, skydinės dažytos apšiltintos. 
Savo klientams galime pasiūlyti pačius įvairiausius ...

DURYS - sarbiausias pastato akcentas, vizitinė kortelė

Duris gaminame jau daugiau nei 20 metų! UAB "Saloža" gamina įvairių tipų duris: vidaus, lauko ir nestandartines. Vidaus durys: medinės įsprūdinės, faneruotos, skydinės dažytos. Lauko durys: klijuotos medienos, skydinės dažytos apšiltintos. 
Savo klientams galime pasiūlyti pačius įvairiausius durų sprendimus.
Mūsų gaminamos durys puošia daugelį Lietuvos bei užsienio gyventojų butų, namų, verslo bei visuomeninių patalpų, kultūros paveldo objektų.


Plačiau

Durys  11 prekių.

Subkategorijos

 • Vidaus durys

  VIDAUS DURYS - neatsiejama interjero dalis, svarbiausias namų akcentas. Vidaus durys gaminamos su užlaida ("anšlagas"), lygiabriaunės, beapvadinės, su matomais standartiniais arba paslėptais vyriais, atvirkštinio varstymo, su įvairių pločių staktomis, sandarinamos tarpinėmis. Rankenas klientams siųlome rinktis iš mūsų partnerių (www.vairema.lt; www.topspynos.lt)

  UAB "Saloža" gamina kelių tipų duris:

  • faneruotas
  • medžio masyvo
  • skydines dažytas

  Faneruotų vidaus durų karkasas gaminamas iš klijuotos medienos, abi pusės dengiamos medžio drožlių plokščių sluoksniais, o paviršius padengtas natūralių drožtiniu lukštu, kuris karšto preso pagalba yra užklijuojamas.

  Vidaus faneruotų durų konstrukciją sudaro:

  • klijuota mediena;
  • tarpinė;
  • medžio drožlių plokštė;
  • medžio plaušo plokštė;
  • drožtinė fanera;

  Dyrys gaminamos įvairaus dydžio ir dizaino. Gausus faneruotės spalvų ir raštų pasirinkimas. 

  Medžio masyvo durys - tai prabangos ženklas, tiems kas mėgsta išskirtinį interjerą, tikrą naturalią medieną. UAB "Saloža" gaminamos iš ąžuolo, uosio, pūšies, juodalksnio medienos.

  Skydinės durys - tai medinė stakta bei medinis varčios karkasas, užpildytas mediniu klijuotu skydu arba specialiais užpildais iš MDF bei kitų medžiagų.

  Skydinės durys pagal naudojamus varčios užpildus ir sandarinimo medžiagas gali būti:

  Skydinės sustiprintos konstrukcijos durysŠių durų varčios užpildui naudojamas klijuotas medinis skydas.

  Akustinės durys. Durų varčios užpildui naudojama speciali vokiška akustinė plokštė. Varčios karkasas apklijuotas 5 mm HDF plokšte. Durų varčioje įdedamas mechaninis slenkstis, durys sandarinamos specialiomis tarpinėmis. Garso izoliacija iki 40dB.

  Ugniai atsparios durys. Šio tipo durų varčios užpildui naudojama 38 VL užpildo plokštė. Varčios karkasas apklijuotas 5 mm HDF plokšte. Durų staktoje ir varčioje įdėta besiplečianti nuo dūmų ir ugnies tarpinė.

  UAB "Saloža" gaminamos vidaus durys gali buti beicuojamos, lakuojamos ar dažomos bet kuria pasirinkta spalva, gali būti ir alyvuojamos, norint suteikti norimą spalvą bei natūralumo pojūtį.

 • Lauko durys

  Pagrindinė lauko durų funkcija tikrai nėra estetinis vaizdas. Paprastai ne pagal spalvą ir apdailą klientai renkasi duris, o pagal šilumos, saugumo lygį. Svarbiausia, kad durys būtų tvirtos, atsparios atmosferos poveikiams, šiltos ir patikimai saugotų namus. UAB "Saloža"gaminamos lauko durys – tai tvirtumo, šilumos  bei estetikos derinys. Durims suteikiama penkerių metų garantija.

  Klijuotos medienos lauko durys

  Skydinės dažytos apšiltintos lauko durys

  Techniniai duomenys:

  • VARČIA: 60mm storio: karkasas pušies medienos, drėgmei atspari fanera, aliuminio lakštas 0,5mm 2vnt, drožta fanera, putų polisterenas.
  • STAKTA: Klijuota pušies mediena, storis * plotis 78 * 78mm (standartas).
  • SLENKSTIS: Klijuota ąžuolo, uosio mediena, storis * plotis 50 * 78mm (standartas) su aliuminio kampuočiu.
  • LANKSTAI: 3vnt reguliuojami 3 kryptim lankstai.
  • SANDARINIMAS: 2 eilės įfrezuojamų sandarinimo tarpinių (viena staktoje, viena varčioje).
  • APDAILA: impregnuojama, gruntuojama, dažoma poliuretaniniais dažais pagal NCS, RAL, ekologiškais akriliniais dažais  arba lakuojama.

 • Nestandartinės durys

  UAB "Saloža" gamina pagal individualius užsakymus nestandartines duris iš ąžuolo, uosio pušies masyvo. Mūsų meistrai įgyvendins bet kokius sumanymus. Pagaminsime ir autentiškas duris su drožiniais ar kitomis kalviškomis detalėmis. Mūsų gaminamos durys puošia ne vieną Lietuvos kultūros paveldo pastatą (Užugirio, Žagarės, Pakiršnio, Raudondvario, Gelgaudiškio dvarai, Jiezno Šv.arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčia ir kiti.)

puslapyje
Rodoma 1 - 6 iš 11 prekių
Rodoma 1 - 6 iš 11 prekių