Mediniai Langai

EKOLOGIŠKI, JAUKŪS IR ŠILTI

Mediniai langai visada buvo vertinami dėl daugelio išskirtinių savybių. Mediena yra natūrali, ekologiška ir ilgaamžė medžiaga, idealiai tinkanti gyvenamajai aplinkai ir puikiai deranti įvairių architektūros stilių statiniuose. Gaminant medinius langus galima pasirinkti medienos rūšį ir apdailos medžiagas pagal savo pa...

EKOLOGIŠKI, JAUKŪS IR ŠILTI

Mediniai langai visada buvo vertinami dėl daugelio išskirtinių savybių. Mediena yra natūrali, ekologiška ir ilgaamžė medžiaga, idealiai tinkanti gyvenamajai aplinkai ir puikiai deranti įvairių architektūros stilių statiniuose. Gaminant medinius langus galima pasirinkti medienos rūšį ir apdailos medžiagas pagal savo pageidavimus. Skaidrūs lakai ir spalvoti medžio konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą ir natūralų grožį, o dažais galima suteikti langams norimą atspalvį.

Ilgametės patirties dėka drąsiai imamės įvairiausių medinių langų gamybos. Didžiausia gaminamos produkcijos dalis skirta kultūros paveldo pastatams, įvairiems restauruojamiems dvarams, kaimo sodyboms, siekiant išlaikyti autentiškumą, tradicijas, o taip pat ir privatiems namams - orientuojamės į užsakovus, kuriems reikia kokybiškų, patikimai funkcionuojančių, užtikrinančių komfortą ir išlaikančių šilumą bei turinčių nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminių.

Medinio lango PRIVALUMAI:

Medinius langus turėtų rinktis tie, kam svarbi gaminio estetika, ekologiškumas. Mediniai langai tinka alergiškiems žmonėms, nes medis - tai natūrali medžiaga. Iš klijuotos medienos pagaminti langai yra tvirti, gerai izoliuoja šilumą ir garsą.

 • Tradicijos

Mediniai langai padeda išlaikyti senąsias tradicijas, autentiškumą. Siekiant išlaikyti senovinių pastatų architektūros suderinamumą su naujais langais išlaikant bendrą pastato autentiškumą, UAB "Saloža" pradėjo gaminti tikslias šių langų kopijas. Tokio tipo langai dažniausiai būna dvivėriai su dvigubų rėmų konstrukcijos (vidinės varčios atsidaro į vidų, išorinės į lauką).

Langai komplektuojami su langinėmis suteikia namo fasadui išskirtinį stilių. Langinės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, triukšmo ir vandalizmo. Jos gali būti įvairių formų, pritaikant jas prie lango konstrukcijų. Langinės yra valomos iš patalpos vidaus, tai ypač patogu jas eksploatuojant.

 • Šiluma

Mediniai langai gerai sulaiko šilumą. Lyginant su aliuminio ar plastikiniais langais, mediniai langai duoda kur kas geresnes šilumos izoliavimo galimybes. Mediniai langai neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose, taip pat neleidžia kondensuotis vandeniui. Naudojamos naujo dizaino užapvalintos aliuminės nuolajos apsaugo labiausiai pažeidžiamas lango paviršiaus vietas nuo kritulių ir peršalimo poveikio.

 • Jaukumas ir ekologija

Mediniai langai sugeba "kvėpuoti". Šis procesas padeda palaikyti kambariuose drėgmės balansą. Mediniai langai yra ekologiški, o tai yra vienas iš svarbiausių kriterijų šiandieniniame gyvenime.

 • Stiprumas

Iš visų medžiagų, naudojamų langams gaminti, medis turi mažiausią šiluminio plėtimosi koeficientą. Tai medinius langus daro stabilius ir patvarius bei ilgaamžiškus, kadangi medinius langus galima nesunkiai restauruoti. Gaminamiems langams suteikiame penkerių metų garantiją.

 • Švarumas

Mediniai langai nekaupia papildomo purvo, kaip tai atsitinka su daugeliu dirbtinių medžiagų. Todėl, nereikia medinių langų valyti antistatinėmis plovimo medžiagomis.

Plačiau

Mediniai Langai  Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Euro langai

  MEDINIS LANGAS

  šilumos, kokybės ir ekologijos garantas

  Medinę langų dalį gaminame iš aukščiausios kokybės užsienio ir Lietuvos gamintojų tiekiamo pušies, maumedžio, ąžuolo ar kitokios medienos tašo. Išoriniai sluoksniai yra radialinio arba pusiau radialinio pjovimo, o tai apsaugo langus, vitrinas ir balkonines duris nuo deformacijos. Naudojame impregnavimo, gruntavimo ir apdailos medžiagas. Jos giliai įsiskverbia į medį ir patikimai apsaugo nuo neigiamo išorės poveikio. Langų gamybai naudojame austrišką ir vokišką furnitūrą. Sandarumui užtikrinti naudojame vokiškas tarpines. Mediniai langai stiklinami vienkameriniais, dvikameriniai stiklo paketais su selektyviniu stiklu.

  Medinį lango rėmą galima priderinti tiek prie išorės architektūros elementų, tiek prie jau esamų interjero detalių. Medinis rėmas pasižymi šiuolaikine konstrukcija, dėl to langai yra patvarūs ir stabilūs. Langų profiliai yra su didesniais spindulio kampų užapvalinimais ir nuolydžiais, o tai leidžia lengviau ir kokybiškiau nudažyti langus (padidinus kampo spindulį, padidėja dažomas plotas, išvengiama nusitrynimo galimybės), apsaugo nuo vandens ir purvo sankaupų.

 • Senovinio tipo langai

  Dėka ilgametės patirties, kvalifikuotų darbuotojų ir administracinio-techninio personalo drąsiai imamės įvairiausių medinių langų gamybos. Didžiausia gaminamos produkcijos dalis skirta kultūros paveldo pastatams, įvairiems restauruojamiems dvarams, muziejams, kaimo sodyboms, siekiant išlaikyti autentiškumą, tradicijas. Orientuojamės į užsakovus, kuriems reikia kokybiškų, patikimai funkcionuojančių, užtikrinančių komfortą patalpose ir turinčių nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminių.

  Mediniai langai padeda išlaikyti senąsias tradicijas, autentiškumą. Siekiant išlaikyti senovinių pastatų architektūros suderinamumą su naujais langais išlaikant bendrą pastato autentiškumą, UAB "Saloža" pradėjo gaminti tikslias šių langų kopijas. Tokio tipo langai dažniausiai būna dvivėriai su dvigubų rėmų konstrukcija (vidinės varčios atsidaro į vidų, išorinės į lauką).

  Langai komplektuojami su langinėmis suteikia namo fasadui išskirtinį stilių. Langinės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių ir triukšmo. Jos gali būti įvairių formų, pritaikant jas prie lango konstrukcijų.

  Mūsų įmonės gaminami langai ir durys puošia ne vieną Lietuvos didžiųjų miestų pastatą, o ypatingai kultūros paveldo pastatus. Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno Jėzuitų gimnazija, Kauno kurija, Istorinė Kauno Prezidentūra, Krašto apsaugos bei Teisingumo ministerijos, KTU teologijos fakultetas, A.Martinaičio dailės mokykla, Klaipėdos universitetas, Žagarės dvaras, Smetonos dvaras, Nacionalinis M.K.Čiurlionio dailės muziejus – tai tik nedidelė UAB „Saloža“ klientų dalis.